Ohlášky na 7. neděli velikonoční 2. 6. 2019

  • Mše svaté: v pátek v 18 h s adorací, v neděli v 9:30 h.

  • Farní den příští v neděli 9.6., spojený s prohlídkou nového Komunitního centra. Program na lístečcích v kostele. Navíc bude ještě výstava obrazů Vojtěcha Jehličky z Kladna.

  • Týden brigád: Děkuji všem, kdo v uplynulém týdnu přišli pomoci na farní zahradu. Od pondělí do středy prosím o pomoc s úpravou terénu, štěpkování větví, odvoz šrotu. Ve čtvrtek budou Skauti stavět velké stany. Pátek a sobotu prosím ženy o závěrečný úklid.

  • Komunitního centrum je zkolaudováno.

  • Farní tábor pro děti 28.7. – 3.8. letos zde v novém Komunitním centru

F.X.Mimry v Rané. Přihlášky dostaly děti v náboženství, jsou i v kostele nebo ke stažení na našich webových stránkách.

  • Příspěvky na farnost posílejte prosím na farní účet č. 1143545379/0800, konst.s. 0558, var.s. libovolné, např datum narození. Své příspěvky můžete na konci roku odečíst z daní (15% zpět). Lístečky s číslem účtu si můžete vzít na stolečku.

  • Církev evangelická v Hlinsku pořádá v pondělí 3.6. veřejnou přednášku na téma Mediální gramotnost pro všechny generace. Přednášku s besedou vede novinář Mgr. Jan Moláček. Začátek v 18 h v modlitebně Na tvrzi.

  • Katolický týdeník: Noc kostelů; Téma: Média v rukou křesťanů; Perspektivy: poselství pp. Františka; rozhovor s nunciem Carlesem D. Balvo; Doma: Prázdniny v klášteře. Diecézní příloha: Raná – otevření Komunitního centra.