Ohlášky – neděle Krista Krále 20. 11. 2022

• Mše sv.:. v pátek v 18 h, v neděli v 9:30 h.
  • Pastorační rada farnosti se sešla minulou neděli. Kromě ohlédnutí za akcemi řešila organizaci výstavy betlémů a bohoslužby včetně návratu k dřívějšímu průběhu „Dušiček“. Zápis je na vývěsce.
  • Výstavu Betlémů: prosíme přivážejte své betlémy na výstavu zabalené a označené jménem nejlépe v pátek 25.11. od 17 h na faru, příp. v neděli po mši. Jiný termín po domluvě. Výstava začne v sobotu 3.12. ve 13 h a končí v neděli 11.12. v 16 h.
  • Komunitní centrum P.F.X.Mimry: připravujeme výstavu betlémů.
  • Dnes TICHÁ sbírka na opravy. Příští neděli sbírka na pojištění majetku
  • Pomoc uprchlíkům z Ukrajiny: ubytování pro uprchlíci je volné. Výuka češtiny v úterý a čtvrtek pokračuje (jezdí sem i z Hlinska).
  • Křesťanská kavárna Skuteč. Zveme na 4 večery na gymnáziu ve Skutči, s občerstvením, přednáškou a diskusí nad tématy Bůh, víra, církev atd. Pozvěte své známé, které by to mohlo zajímat. Příště 20.11. v 17 h.
  • Duchovní obnovy 2023: pro ženy v Rokoli 17. – 19.2.; pro muže v jednání.
  • Katolický týdeník: Česká kolej u papeže;Téma: Pěstounské rodiny; Perspektivy: Osud Moravců za řekou Opavou; rozhovor s Peterem Podleským; Doma: Kam pro pomoc?