Ohlášky – 13. neděle v mezidobí 26. 6. 2022

• Mše sv.: v pátek v 18 h s adorací, v neděli v  9:30 h Raná. V Holetíně příští neděli nebude.
  • Mladí, vyzvedněte si přihlášku na přípravu k biřmování a vyplněnou odevzdejte v zákristii. Příprava začne v září.
  • Vychází Zpravodaj farností, můžete si ho vzít na stolečku. Děkuji všem přispěvatelům a redakci!
  • Komunitní centrum P.F.X.Mimry: další programy po prázdninách, např. 10.9. Farní den s cimbálovkou.
  • Pomoc uprchlíkům z Ukrajiny: v Komunitním centru jsme ubytovali další 4 uprchlíky, 3 seniory a vnučku. Výuka češtiny v úterý a čtvrtek.
  • Sbírky: na diecézi jsme vybrali 4532 Kč, při TICHÉ na opravy 6996 Kč. Dnes na Charitu.
  • Prázdninové akce pro děti a mládež: Farní tábor 31.7. – 6.8., Celostátní setkání mládeže v Hradci Králové 9. – 14.8., Ministrantská kola 22. – 26.8. (přihlášky již jsou)
  • Katolický týdeník: Rok rodiny vrcholí v Římě; Téma: Učitelé církve; Perspektivy: Výchova k odolnosti; rozhovor s teologem Patrikem Beckrem; Doma: Nosím v sobě život.