Ohlášky – 15. neděle v mezidobí 10. 7. 2022

• Mše sv.: v pátek v 18 h, v neděli v  9:30 h.
  • Následující týden mám dovolenou, zastupuje Mons. Josef Pospíšil.
  • Probíhá stavba kanalizačních přípojek z fary a od kostela. Vybudujeme nové splachovací WC u kostela. Připravuje se projekt na znovupostavení části spadené ohradní zdi u kostela.
  • Komunitní centrum P.F.X.Mimry: další programy po prázdninách, např. 10.9. Farní den s cimbálovkou.
  • Pomoc uprchlíkům z Ukrajiny: v Komunitním centru jsme ubytovali další 4 uprchlíky, 3 seniory a vnučku. Výuka češtiny v úterý a čtvrtek.
  • Prázdninové akce pro děti a mládež: Farní tábor 31.7. – 6.8. (přihlašování uzavřeno), Celostátní setkání mládeže v Hradci Králové 9. – 14.8., Ministrantská kola 22. – 26.8.
  • Katolický týdeník dvojčíslo: Doby krizí jsou časem světců; Téma: Charismatická konference; Perspektivy: Mít Husa na své straně; rozhovor s Karin Lednickou; Doma: Nemusí to končit rozvodem. Léto s KT – Poutní stezky Evropou, Velká letní soutěž, Synoda u našich sousedů.